Hakkımızda

FAA Dizayn İç mimarlık, 2017 yılında kurulmuş iç mimarlık, mimarlık, mühendislik alanlarında proje üreten, tasarlamış olduğu projeleri uygulayan mimarlık ve inşaat şirketidir.

FAA Dizayn, iç mimar, mimar, tasarımcı ve farklı mühendislik disiplinlerinden oluşan proje ekibi ile sanatçılar, zanaatkarlar, atölyeler ve kaba inşaat, ince yapı ustalarından oluşan uygulama ekibiyle ahahtar teslim projeler üreten; bu konuda küçük, orta ve büyük ölçekli birçok referans projeye imza atmış iç mimarlık ve inşaat şirketidir.

Hikayemiz 2017 yılında, 30 yıldır mobilya üretimi yapan aile şirketimizden ayrılma kararıyla başladı, o yıllarda birçok mimarlık ve müteahhitlik firmasına taşeronluk veya alt yüklenici olarak hizmet veriyorduk.

Mobilya, bir iç mimari projenin en teknik üretim ve uygulama detayı olan alanıdır, proje bitiminde aktif kullanacağınız dogrudan elle temasınızın oldugu, gözünüzün en fazla gördüğü alanlar mobilya yüzeyleridir, bundan dolayı tüm altyapı grubu, elektrik, mekanik, sıhhi ve zayıf akım tesisatları, sabit mobilya yerleşimlerine göre yapılır.

Bu sebebten hizmet alanlarımız uygulama olarak her geçen gün artıyordu: önce çelik, sonra alçıpan, tesisat, mekanik… derken anahtar teslim alt yüklenici olmaya karar verdik. 

Hizmetlerimizi tek çatı altında toplayıp daha özgün ve daha işlevsel projeler üretebilmek için FAA Dizayn İç Mimarlık firmasını kurmamıza sebep oldu. FAA Dizayn İç Mimarlık siz degerli müşterilerimizin sayesinde, bugün merkez ofis İstanbul’da olmak üzere İstanbul’un tüm ilçerinde, Antalya ve Ankara’da proje üreten bir firma haline geldi.